Logo CAWP

Rekrutacja na miesięczne staże zagraniczne dla kadry dydaktycznej i badawczo-dydaktycznej Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

24.04.2023

W związku z realizacją projektu „Innowacyjny program strategicznego rozwoju Uczelni” współfinansowanego w ramach Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego, Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie ogłasza nabór na miesięczne staże zagraniczne.

Staże skierowane są do pracowników dydaktycznych i badawczo-dydaktycznych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, którzy posługują się językiem angielskim na poziomie minimum B2.

O uczestnictwo w stażu mogą ubiegać się osoby, które nie uczestniczyły jeszcze we wsparciu w ramach projektu.

Termin realizacji staży: do 15 października 2023 r.

Kryteria naboru:

1. kryteria formalne:
        1. kompletność złożonej dokumentacji,
        2. terminowość złożenia dokumentacji;
      2. kryteria merytoryczne:
        uczestnikami projektu mogą być wyłącznie nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Rolniczego w rozumieniu art. 114 Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce. Weryfikacja na podstawie oświadczenia pracownika o poziomie aktywności naukowej (liczba M za okres 2018-2021);
      3. kryteria dodatkowe:
        1. kandydat posiada orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
        2.  kobieta,
        3.  kandydat nie brał udziału w innych działaniach w ramach projektu,
        4.  kandydat nie brał udziału w stażach zagranicznych finansowanych w ramach projektów PO WER.</li

Sposób zgłoszenia: Zgłoszenie kandydatów do udziału w szkoleniu odbywa się na podstawie oryginału dokumentów rekrutacyjnych.

Do dokumentów zgłoszeniowych należą:

1. wniosek o staż – Załącznik nr 1 do regulaminu;
  2. list intencyjny z instytucji przyjmującej  – Załącznik nr 2 do regulaminu;
  3. oświadczenie kandydata/uczestnika projektu o przetwarzaniu danych osobowych – Załącznik nr 3 do regulaminu;
  4. zgoda przełożonego na uczestnictwo w stażu zagranicznym  – Załącznik nr 4 do regulaminu;
  5. oświadczenie o praktycznym wykorzystaniu nabytych kompetencji – Załącznik nr  5 do regulaminu.
  6. opcjonalnie do wglądu – orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Regulamin szkoleń oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie projektu: https://ipsr.urk.edu.pl, na stronie Uczelni (Zarządzenie Nr 21/2022 Rektora Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie z dnia 8 marca 2022 roku wraz z późniejszymi zmianami tj. Zarządzenie Nr 71/2022 oraz 24/2023) oraz w biurze projektu.

Termin rekrutacji: 24.04.2023 r. – 12.05.2023 r.

Wyniki naboru będą ogłoszone na stronie projektu lub poprzez informację e- mailową.

Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia:
Magdalena Gargul
telefon: +48 12 662 42 00,