Logo CAWP

Rekrutacja na szkolenie pn. „Phishing i inne cyberzagrożenia. Czym powinien kierować się pracownik przy przetwarzaniu danych osobowych, w celu zapewnienia im ochrony” dla pracowników Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

15.12.2023

ZRU - fundusze

W związku z realizacją projektu „Innowacyjny program strategicznego rozwoju Uczelni” współfinansowanego w ramach Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego, Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie ogłasza nabór na szkolenie pn. „Phishing i inne cyberzagrożenia. Czym powinien kierować się pracownik przy przetwarzaniu danych osobowych, w celu zapewnienia im ochrony”.

Szkolenie skierowane jest do pracowników Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja
w Krakowie.

Termin szkolenia: 21.12.2023 r.

Sposób zgłoszenia: Zgłoszenie kandydatów do udziału w szkoleniu odbywa się na podstawie dokumentów:

1. Formularz Uczestnika projektu
  2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych Kandydata/Uczestnika w ramach realizowanego Projektu
  3. Oświadczenie o zatrudnieniu

Program szkolenia:

1. Cyberzagrożenia – definicje, rodzaje, zasady ochrony i bezpieczeństwa, omówienie poszczególnych zjawisk:
      • Phishing
      • Ransomware
      • Boty
      • Ataki DDos
      • Fałszywe domeny/fałszywe sms
      • socjotechnika
    2. Podstawowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych – definicje, ogólne zasady przetwarzania.
    3. Postępowanie pracownika w przypadku stwierdzenia faktu naruszenia ochrony danych osobowych.
    4. Metody bezpieczeństwa informacji – polityki haseł, zasady czystego biurka, ekranu i drukarki, zagrożenia przy pracy zdalnej i stosowaniu urządzeń mobilnych.

Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia:
Magdalena Gargul,
telefon: +48 12 662 42 00,